CB Radia Wawa
Serwis internetowy poświęcony odbiornikom cb
rss | Kontakt | flaga

Polecane

 • Antena CB President Texas

  Antena CB President Texas

  Antena samochodowa, wysokość 208 cm.Przeznaczona do samochodów dostawczych oraz osobowych, gdzie antena ma zapewniać maksymalny zasięg. Jednym słowem antena dla fanatyków dobrej jakości sygnału w swoim Mobilu.Ten model posiada możliwość regulacji kąta pochylenia promiennika, poprzez śrubę widoczną na zdjęciu.

 • Antena CB Sirio AS 170

  Antena CB Sirio AS 170

  Antenę cechuje bardzo wysoka jakość wykonania. Obsługuje 40 kanałów zgodnie ze standardem CB. Bardzo prosty montaż, wystarczy umieścić podstawę magnetyczną na dachu auta, a przewód anteny podłączyć do CB-Radia. Dodatkowo antena jest wyposażona w zabezpieczenie przed rozładowaniem statycznym.

 • Radio CB President Harry ll ASC

  Radio CB President Harry ll ASC

  Opis produktu

  Radiotelefon HARRY II CLASSIC to jeden z modeli nowej generacji firmy PRESIDENT. Zastosowanie najnowszej technologii wpłynęło na świetną jakość wykonania. Do jego obsługi i montażu nie wymaga się żadnego doświadczenia. Idealnie nadaje się do samochodów osobowych. W komplecie znajduje się: mikrofon, uchwyt do zamontowania radia, wieszak do mikrofonu.

 • Radio CB TTI TCB 881

  Radio CB TTI TCB 881

  TTI TCB-881 to następca popularnego modelu 880. Nowością jest funkcja DDS, znana szerzej jako ASC (automatyczny squelch).

  Radio posiada filtr przeciwzakłóceniowy ANL, możliwość regulacji czułości odbiornika RF GAIN.

  Nowością w nowym modelu jest funkcja DDS (automatyczna kontrola szumu), która znacznie poprawia komfort użytkowania i sprawia, że radio nie wymaga ciągłego regulowania potencjometrem.

  Radio posiada zaprogramowane standardy pracy dla krajów Europy, co pozwala szybko dostosować parametry pracy radia do obowiązujących w danym kraju regulacji.

  Radio posiada też inne funkcje rzadko spotykane w tym przedziale cenowym. Wśród nich odnajdziemy m.in. Dual Watch - ta funkcja pozwala na jednoczesne monitorowanie dwóch kanałów.

  Ponadto radio posiada skaner, wyjście na megafon oraz komórki pamięci.

 • Radio CB Yosan JC 2204

  Radio CB Yosan JC 2204

  Główną zaletą radia Yosan JC-2204 jest automatyczna blokada szumów, która ogranicza potrzebę ręcznej regulacji pracy radia do minimum. Wśród innych funkcji radiotelefonu można odnaleźć Dual Watch, skaner i pamięć 3 kanałów.

 • Radio CB Yosan PRO 110

  Radio CB Yosan PRO 110

  Radiotelefon znanej i cenionej koreańskiej firmy Yosan. Produkcja oraz technologie użyte do jego konstrukcji to efekt wieloletniego doświadczenia firmy YOSAN na rynku CB.

  Radio YOSAN PRO-110 to najprostsza i zarazem najtańsza wersja serii radiotelefonów marki YOSAN.

  Radiotelefon pracuje w zakresie podstawowym 40 kanałów, z mocą nie przekraczającą 4W. Oferuje podstawowe funkcje, jak: skanowanie, monitor dwóch kanałów jednocześnie (Dual Watch) oraz przycisk szybkiego wyboru kanału nr 9.

  Ciekawą niewątpliwie funkcją jest wspomniany Dual Watch. Dzięki tej funkcji mamy możliwość odbierania naprzemienne dwóch kanałów np. kanału 19 oraz drugiego, wybranego jako kanał rozmów między jadącymi pojazdami w grupie.

  Całość zamknięto w niewielkiej obudowie, co podnosi walory użytkowe radiotelefonu.

 • Antena CB Sirio Omega 27

  Antena CB Sirio Omega 27

  śruba zabezpieczająca przed kradzieżą. Zaletą anteny jest jej sztywność.
  Antena nie odkształca się przy większych prędkościach co skutkuje utrzymaniem sygnału przychodzącego.
  Sirio OMEGA to najoptymalniejsza antena z gamy do 100cm

Strona powstała z myślą o osobach, które stają przed trudnym wyborem modelu Cb Radia. Ma pomóc w porównaniu różnych modeli i wyjaśnieniu różnorodność funkcji.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym zespołem zapaleńców. Którzy ucząc się krótkofalarstwa, chcą tą wiedzą dzielić z innymi.

Co oferujemy?

Na bieżąco uaktualniać zbiór dostępnych na rynku polskim radii i anten CB.

Przedstawiać rzetelną informację.

Skontaktuj się z nami!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.

Dzwoń, pisz, mailuj!

Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Dane kontaktowe

Anteny producentów
Radia producentów
Deklaracje zgodności CE
Instrukcje obsługi
Schematy

© CB Radia Wawa Warszawa 2007 - 2022 Tel. +48 608 37 95 50